Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Menu a jeho úprava (submenu)

 1. #1

  Unhappy Menu a jeho úprava (submenu)

  Dobrý deň,

  Čo sa týka WP, som lajk no čítal som že jet o super ľahký redakčný systém tak som sa do neho pustil, stiahol som si nejakú free tému a tak som skúšal, no narazil som na problém.

  Testujem túto tému na tejto testovacej stránke TESTOVACI WEB no a ako spravím aby sa to horné menu čo je hore zrušilo a presunlo sa to ku tomu archívu a a home ?

  A ďalej, počul som že pri WP sa jednoducho nastavujú sub menu a tak, mne to bohužiaľ nejde, neviem či je to témou alebo nemám nejaký doplnok no proste ako pridávam podzáložky ak by ste vedeli poradiť.

 2. Websupport WordPress webhosting
 3. #2

  Predvolené

  Ahoj,

  ak téma podporuje funkciu vlastných menu, tak tieto sa dajú nastaviť jednoducho v záložke apperance (alebo "vzhľad" ak používaš slovenský preklad) pod položkou menu - vytvoríš nové menu, označíš a nahádžeš doň položky ktoré chceš a umiestniš na predvolené miesta na stránke. Práve tieto predvolené miesta kde sa môžu menu zobraziť záležia od témy, žial z Tvojho webu neviem určiť o akú tému ide, ale keďže vidím dve menu, predpokladám že túto funkciu podporuje. Napr. tu máš k tomu aj obrázky - http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen

  Ak Tvoja téma túto funkciu nepodporuje, budeš ju buď musieť zmeniť alebo sa pohrabať v kóde - podľa návodu napr. tu http://codex.wordpress.org/Navigation_Menus

 4. #3

  Predvolené

  Ale ja potrebujem to horizontálne menu čo je hore upraviť tak aby sa do neho dali pridávať podzáložky, v administrávií to ide ale na stránke mi to nezobrazuje. Vertikálne menu nepotrebujem, potrebujem aby keď nadídem myškou na nejaký článok v hornom menu aby sa otvorili ešte ďalšie "podčlánky", ktoré tam budú priradené.

  Dá sa také niečo spraviť ? ak áno, ako ?

 5. #4

  Predvolené

  Aha, tak v tom prípade Tvoja téma nepodporuje rozrolovacie (dropdown) menu.

  V tom prípade si buď nájdeš nejaký css/js kód na nete, ktorý si implementuješ a upravíš na svoju tému, ale vyskúšaš či do témy nebudú pasovať nejaké pluginy, ktoré by sa o to postarali. Relatívne obšírny zoznam návodov máš napr. tu http://en.forums.wordpress.com/topic...drop-down-menu

  Ak je niečo podobné na Teba príliš zložité, neostáva Ti nič iné len nájsť si inú tému, ktorá dropdown menu podporuje.

 6. #5

  Predvolené

  No podľa toho, čo znamená zložité. Ovládam HTML jazyk a CSS ale nie moc dobre to sa stále len učím. Ako by sa tam dalo zadefinovať ?

 7. #6

  Predvolené

  Tak a mám to, a to ste tvrdili že treba skúsenosti

  Tak vyzerá to asi takto po jednoduchom nainštalovaní modulu a vložení príkazu do header.php MENU (to menu navrchu nad logom)

  Aj pre tých, ktorý by to chceli a nevedia ako, odporúčam TÚTO stránku, je to fakt pekné a jednoduché


  Ďakujem a tému zamknite prosím

Pravidlá prispievania

 • Nemôžete pridávať nové témy
 • Nemôžete pridávať odpovede
 • Nemôžete pridávať prílohy
 • Nemôžete upravovať svoje príspevky
 •