Zobrazenie výsledkov 1 až 4 z 4

Téma: Ako urobit Suffusion jednoduchy.

Predvolené Ako urobit Suffusion jednoduchy.

Dobrý deň.
    Pracujem so šablónou Suffusion a WebSupportom. Websupport umožňuje skvelé vytvárať subdomény, kde stále pridávam nový WP, ale tu začínajú moje 2 problémy:
    1. - Na niektorých subdoménach, potrebujem použivať len prázdnu stránku bez stĺpcov a hlavičky.
    Ako je možne odstrániť celu hlavičku + search ?
    2. - Pod pätičkou by som potreboval odstrániť - Suffusion ....

Ďakujem pekne za pomoc.

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Čau čau, začnem od konca:

2. cez editor alebo ftp si ľahko nájdeš súbor site-footer.php, v ňom môžeš zmazať alebo editovať obsah pravého stĺpca (takže všetko za <td class="cred-right"> až po </td>)
    1. Ohľadne odstránenia celej hlavičky sa môžeš rôzne pohrať v súbore header.php ale vo všeobecnosti najjednoduchšie riešenie je asi pridať jeden riadok do súboru style.css (Stylesheet):

Kód:
    #header-containter.fix {display: none;}

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal antiq Zobraziť príspevok
    Čau čau, začnem od konca:

2. cez editor alebo ftp si ľahko nájdeš súbor site-footer.php, v ňom môžeš zmazať alebo editovať obsah pravého stĺpca (takže všetko za <td class="cred-right"> až po </td>)
    1. Ohľadne odstránenia celej hlavičky sa môžeš rôzne pohrať v súbore header.php ale vo všeobecnosti najjednoduchšie riešenie je asi pridať jeden riadok do súboru style.css (Stylesheet):

Kód:
    Ďakujem za odpoveď, zatial viem upravovat šablonu len cez admina, tak ďaleko ešte nie som, aby som to vedel upravovat tak ako píšeš,
    ale keby si mi to vedel rozpísat podrobnejšie, strašne by som ti bol povďačný, aby som sa to mohol naučiť.
    Suffusion tam piše ( If you choose to hide your header in the layount section ) , ale v layount to už neviem najsť.

Predvolené

Ahoj, ohľadom editovania súborov:

V admine choď do menu appearance (vzhľad) a klikni na spodnú položku v tom menu - edit (editor). Na pravej strane sa ti zobrazí v stĺpci zoznam súborov témy - templates (šablóny).
    Spomedzi týchto šablón si nájdi tie 2 súbory čo som hovoril - v prípade hlavičky treba nájsť súbor style.css, prescrollovať sa úplne na spodok nech nič náhodou nepokazíš, a tam dopísať niečo ako

Kód:
    /* Toto je poznamka pre mna, aby som vedel ze tento riadok pod tymto som sem doplnil */
    V prípade tej pätičky si musíš nájsť súbor footer.php, v ňom ten text čo som Ti napísal a zmazať všetko medzi <td class="cred-right"> a </td>

Po úpravách nezabudni v oboch prípadoch najskôr aktualizovať súbor (update file).

Ak sa v tom zatiaľ moc nevyznáš, určite si predtým ako budeš robiť úpravy skopíruj všetok text v súboroch a ulož si ho niekde do txt, aby si to v prípade že niečo pokazíš vedel vrátiť späť.

Pravidlá prispievania