Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Ako vypísať Widget v Stránke

1. Predvolené Ako vypísať Widget v Stránke

Ahoj, prosím o pomoc - widget by som rád vypísal v stránke. Skúšal som som prekopírovať komplet kód widgetu do novovytvorenej šablóny stránky, ale toto nezafungovalo. Existuje nejaká iná možnosť ? Ak treba konkrétne, napíšem o čo ide.
    Ďakujem.

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Ľubovoľný widget môžeš zavolať funkciou the_widget a tiež sú tu moduly Widget Shortcode, Widgets on Pages a Add Widgets to Page, ktoré v podstate robia to čo ty chceš.
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

4. Predvolené OK

Pomohlo, ďakujem.

Značky pre toto vlákno

Pravidlá prispievania