Zobrazenie výsledkov 1 až 2 z 2

Téma: NG gallery problem s lightbox a zadefinovanie menu

Predvolené NG gallery problem s lightbox a zadefinovanie menu

zdravim mam nasledujuce problemy...pouzivam temu cluttered_office_desk_bue017 s pluginom ng gallery v ktorom mi nefunguje lightbox...nahlady v galerii su v poriadku ale po kliknuti na miniaturu len loaduje obr a vobec ho nenacita...poradte co s tym je...tiez problem s tym ze do galerie pridava aj tie foto ktore su vo wigete...a tiez by som potreboval pomoct s menu ktore som vytvoril cez wp menu creator aby som pridaril tlacidlam menu kategorie...problem nasledovny...zadefinovanie vzhladu funfuje len na hlavnych strankach ked si prekliknem na starsie clanky vzhlad menu uz nefunguje vie mi niekto s tym poradit??? moj web je http://www.pcomichalovce.orthodox.sk

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Ahoj!

tak neviem či si to už opravil ale každopádne:

Mne funguje lightbox v galériách všade v pohode. Robil som ale (dávnejšie) s NG gallery a viem ze týmto typom lightboxu mávajú browsery niekedy problém. V nastaveniach modulu sa skús pohrať s inými typmi lightboxu (má tam pokiaľ si pamatám zo 3 rôzne možnosti), prípadne si úplne vypni používanie lightboxov v NG gallery a nainštaluj si bezproblémový Fancybox modul.

Ohľadom zobrazovania obrázkov aj z widgetu (chápem to správne tak, že sa v rámci pozerania galérie preklikneš v cyklovaní lightboxu aj na obrázky z widgetu?) ti pomôže len obmedziť lightbox na dáky predefinovaný class obrázkov, ktoré sa majú zobrazovať v galérii, dá sa to myslím i priamo v NG gallery cez custom templaty modulu.

Ohľadne zobrazovania custom menu je to podobný prípad ako s lightboxom - nevidím na stránke žiadny problém ani keď sa prekliknem na staršie články, menu sa nemení a vyzerá vpohode. Navrhujem skúsiť si premazať offline content browsera, možno máš na starších stránkach čo pozeráš nacachovaný starý obsah (browser má uloženú a zobrazuje staršiu verziu stránky) - najjednoduchšie obnoviť stránku pomocou ctrl+F5, ak to nebude fungovať tak prípadne opíš problém bližšie (linka, screenshot..).

Pravidlá prispievania