Zobrazenie výsledkov 1 až 8 z 8

Téma: Suffusion - edit hlavičky

1. Predvolené Suffusion - edit hlavičky

Nazdar, mám temu Suffusion 4.0.5 ma WP 3.3.1. Chcel by som editnut hlavičku stránky (to kde je <title> a <meta>) . Neviete v ktorom súbore to mam nájsť?
    Dik za odpoveď.

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Ahoj!

Suffusion téma používa na nastavenie nadpisu (title) stránky funkciu suffusion_set_title v rámci suffusion_document_header, ktorá je klasicky volaná v súbore header.php kde nájdeš aj meta.

Ak chceš editovať ich obsah, môžeš si definovať vlastnú funkciu podľa vzoru suffusion_set_title prípadne editovať tú ktorá je v súbore actions.php

Vzhľadom k tomu že Suffusion je masívne editovateľná téma už v samotných admin funkciách by som však odporúčal skúsiť sa k výsledku najskôr doklikať cez admina, malo by tam byť možné spraviť takmer čokoľvek.

4. Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal antiq Zobraziť príspevok
    Ahoj!

Suffusion téma používa na nastavenie nadpisu (title) stránky funkciu suffusion_set_title v rámci suffusion_document_header, ktorá je klasicky volaná v súbore header.php kde nájdeš aj meta.

Ak chceš editovať ich obsah, môžeš si definovať vlastnú funkciu podľa vzoru suffusion_set_title prípadne editovať tú ktorá je v súbore actions.php

Vzhľadom k tomu že Suffusion je masívne editovateľná téma už v samotných admin funkciách by som však odporúčal skúsiť sa k výsledku najskôr doklikať cez admina, malo by tam byť možné spraviť takmer čokoľvek.
    No tam ale neni všetko. V zdrojaku mám normalne cez browser
    <meta name="robots" content="noindex,nofollow" />
    a v header.php (cez administraciu) to neni... Nevies kde to najdem?

Predvolené

Toto si jednak môžeš nastaviť v Nastavenia > Súkromie > "Viditeľnosť stránky" a tiež v nastaveniach samotnej témy Suffusion Options > Back-end > SEO / Meta Settings > "Hide page from Google and other search engines"
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

6. Predvolené

No však áno, ale chcem to upraviť teda tam chcem niečo doplniť ešte.

Predvolené

Tak potom suffusion/custom/seo.php riadok 24.

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

8. Predvolené

Dik, a ešte nevieš ako to upravím v téme iFeature? Ďakujem moc!

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal TheComputerMan Zobraziť príspevok
    Dik, a ešte nevieš ako to upravím v téme iFeature? Ďakujem moc!
    Nová otázka, prosím založ novú tému s podrobným popisom čo chceš a kde!

Pravidlá prispievania