Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Wordpress na klasicku stranku

Predvolené Wordpress na klasicku stranku

Dobry den
    Viem ze budem vyzerat ako uplny laik ale chcem sa spytat akym sposobom viem pouzit wordpress na tvorbu klasickej stranky nie blogu?
    Chcel by som sa urcite naucit s wordpresom avsak nikde som nenasiel nejaky dobry navod na to.
    Ja si nemozem pomoct ale stale ten wordpress mi pride ako blogovaci cms pri com viem ze sa daju v nom uz spravit aj stranky ak by ste mi vedeli poradit nejaky jednoduchy navod bol by som vdacny

dakujem velmi pekne za odpovede

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Zdravím!

Ak pod "klasickou stránkou" myslíš niečo ako webstránku so sekciami "o nás, naše služby, galéria, kontakt", tak nie je nič jednoduchšie ako si vybrať z tisícov grafických tém podľa zamerania webstránky a "blogovú" časť jednoducho nepoužívať.

Napríklad na http://imagerelated.com mám rozrobenú stránku, slúžiacu v budúcnosti ako portfólio, po klasickom blogu ani vidu ani slychu.

Konkrétne to v akejkoľvek téme (niekde aj pomocou špecifických nastavení zabudovaných do samotnej témy) spravíš tak, že si namiesto stránky s článkami (tzn. "blogovej stránky") nastavíš na hlavnú stránku jednu z Tebou vytvorených sekcií (toto nastavenie nájdeš v admine pod menu nastavenia - čítanie).
    Naposledy upravil antiq; 07.04.2012 o 18:12

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal antiq Zobraziť príspevok
    Zdravím!

Ak pod "klasickou stránkou" myslíš niečo ako webstránku so sekciami "o nás, naše služby, galéria, kontakt", tak nie je nič jednoduchšie ako si vybrať z tisícov grafických tém podľa zamerania webstránky a "blogovú" časť jednoducho nepoužívať.

Napríklad na http://imagerelated.com mám rozrobenú stránku, slúžiacu v budúcnosti ako portfólio, po klasickom blogu ani vidu ani slychu.

Konkrétne to v akejkoľvek téme (niekde aj pomocou špecifických nastavení zabudovaných do samotnej témy) spravíš tak, že si namiesto stránky s článkami (tzn. "blogovej stránky") nastavíš na hlavnú stránku jednu z Tebou vytvorených sekcií (toto nastavenie nájdeš v admine pod menu nastavenia - čítanie).

Dakujem uz som to nasiel a robim pokroky na to ake je to jednoduche tak som mal vcelku tazky zaciatok s tym

Pravidlá prispievania