Zobrazenie výsledkov 1 až 8 z 8

Téma: vBulletin 4.x Slovenčina

Predvolené vBulletin 4.x Slovenčina

Ahojte,

Chcem sa spýtať, že ako to vyzerá s verejným prekladom pre vBulletin 4.x.
    Som čestvý majiteľ tohoto systému a zatiaľ som našiel bohužiaľ len slovenčinu.

Administrátora fóra som kontaktoval.

Ako pozerám aj techforum.sk používa vB 4.x.

Píšem sem aj preto, že posledné príspevky sú strašne staré a chcel by som vedieť, či nie je niečo novšie.

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené Ďalší záujemca o slovenský preklad

Zdravím,

aj ja rozmýšľam nad spustením vBulletinu (4.x) a určite by ma slovenský language pack potešil.
    Som ochotný za neho aj zaplatiť (rozumnú cenu).

Predvolené

Preklad je momentálne v štádiu posledných úprav, aby mohol byť poskytnutý komunite. Keď to všetko bude pripravené, dám vám vedieť do tejto témy a niekde zavesím odkaz na stiahnutie .
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

Predvolené

Ako to vyzera s tym prekladom?

Umiestnenie
    Oslo, Norway, Norway

Predvolené

na preklade vb suite 4.1.5 momentalne pracujem

preklad xenforo + nejake pluginy mam uz dokonceny

Predvolené

Dobry večer, chtěl bych se zeptat zda je již pack připraven. děkuji :-)

Predvolené

Dobrý deň,

aj ja by som sa chcel informovať, či je možné stiahnuť si niekde aktuálnu slovenskú lokalizáciu pre vBulletin - napr. tú, ktorá sa využíva aj na tomto fóre.

Vopred ďakujem za odpoveď,

S pozdravom

Andrej

Umiestnenie
    Bratislava, Slovakia, Slovakia

Predvolené Slovenčina

Dobry den, chcem sa opytat, ci je mozne zverejnenie slovenciny pre vBulletin 4.2, ktoru pouzivate na tomto fore.
    Dakujem.

Pravidlá prispievania