Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 14

Téma: Aký modul by ste potrebovali? Máte nejaký zaujímavý návrh?

Predvolené Aký modul by ste potrebovali? Máte nejaký zaujímavý návrh?

Je niečo čo vám vo WordPresse vyslovene chýba, alebo to potrebujete k dokonalej funkcionalite vašej stránky? Ak váš problém nedokáže vyriešiť žiadny iný modul, tak prijímam zaujímavé a užitočné návrhy. Ten najlepší zrealizujem a možno ho dostanete už pod stromček . Svoje nápady môžte písať celý budúci pracovný týždeň do 17.12.2010 23:59.

Poznámka: Prosím prejdite si trochu fórum, či sa tu modul k vašej veci už náhodou neriešil! Úplne najlepšie spravíte ak aj trochu použijete Google, či náhodou už taký modul niekde nie je, napríklad v katalógu modulov na WordPress.org.

Moduly, ktoré som ja osobne naprogramoval a vložil do katalógu modulov na WordPress.org.
    Naposledy upravil JohnnyPea; 12.12.2010 o 13:45
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené Modul na heslá

To heslo na článok, čo má WP je slabé.

Napr ja používam dve heslá. Jedno je krsté meno manželky, čiže môj blog o deťoch si prečíta kto chce, ale pár jemne súkromných veci iba tí, čo nás aspoň trochu poznajú.

Druhé heslo už je tajné viac, je iba na požiadanie od rodiny.

A teraz keď dám článok, ľudia nevedia, ktoré heslo treba, ak nedám do názvu článku (heslo 1 alebo2). Ono prísť na to môžu, v jednej sekcií platí vždy iba jedno, druhé je vždy v "neverejnej sekcií", ale oni si to nevšimnú, v ktorej kategórii je článok, hoc to nie je ťažké. Info mám na hlavnej strane, info o heslách ale nevedia.

MODUL:
    A potrebujem buď A alebo B:

A)
    Modul by mal robiť niečo také, že vidím v článku aspoň jednu dve vety a až zvyšná časť je pod heslom (čiže môžem dať info o hesle, ktoré vidia aj keď heslo nevedia). Teraz človek v článku pod heslom nevidí nič.

B) pri kliknutí na zaheslovaný článok víde pop up okno s hláškou, ktorú zadám pre každý článok (teda heslo) ja ručne a tá im napovie aké heslo treba :-)

resp vymyslite niečo vy, ale ak mám dva typy hesiel, ľudia nevedia kedy ktoré použiť a keďže nikto nečíta návody, ani keď sú na prvej strane, treba info o hesle inak, buď ako viditeľná časť aj zaheslovaného článku, alebo ako popup okno s textom nápovedy.

Šlo by to ?

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal ludovit8 Zobraziť príspevok
    To heslo na článok, čo má WP je slabé.

Napr ja používam dve heslá. Jedno je krsté meno manželky, čiže môj blog o deťoch si prečíta kto chce, ale pár jemne súkromných veci iba tí, čo nás aspoň trochu poznajú.

Druhé heslo už je tajné viac, je iba na požiadanie od rodiny.

A teraz keď dám článok, ľudia nevedia, ktoré heslo treba, ak nedám do názvu článku (heslo 1 alebo2). Ono prísť na to môžu, v jednej sekcií platí vždy iba jedno, druhé je vždy v "neverejnej sekcií", ale oni si to nevšimnú, v ktorej kategórii je článok, hoc to nie je ťažké. Info mám na hlavnej strane, info o heslách ale nevedia.

MODUL:
    A potrebujem buď A alebo B:

A)
    Modul by mal robiť niečo také, že vidím v článku aspoň jednu dve vety a až zvyšná časť je pod heslom (čiže môžem dať info o hesle, ktoré vidia aj keď heslo nevedia). Teraz človek v článku pod heslom nevidí nič.

B) pri kliknutí na zaheslovaný článok víde pop up okno s hláškou, ktorú zadám pre každý článok (teda heslo) ja ručne a tá im napovie aké heslo treba :-)

resp vymyslite niečo vy, ale ak mám dva typy hesiel, ľudia nevedia kedy ktoré použiť a keďže nikto nečíta návody, ani keď sú na prvej strane, treba info o hesle inak, buď ako viditeľná časť aj zaheslovaného článku, alebo ako popup okno s textom nápovedy.

Šlo by to ?
    Je podľa takmer zbytočné robiť na toto modul, lebo je naozaj jednoduché docieľiť to čo ty potrebuješ. http://www.techforum.sk/showthread.php?t=1658
    No ak sa nenájde žiadny iný zaujímavý nápad nejaký ten modul na to môžme urobiť.
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

Predvolené

aha, dík, asi som málo hľadal, tak samozrejme netreba, čosi iné už existuje dík.

Tak niekto iný snáď čosi navrhne :-)

Predvolené

Zdravim,
    modul pre user galeriu(registrovanych uzivatelov), resp. kazdy uzivatel by mal vo svojom profile moznost vytvorit urcity pocet galerii s urcitym poctom fotografii (tento pocet by nastavoval administrator). Aby mohol nahravat a editovat tuto galeriu. A dala by sa jednoducho vypisat. Nieco ako autorove portfolio obrazkov. Nieco podobne ma Alkivia tu je mozne ale iba vytvorit jednu galeriu + podpora pre tento modul uz skoncila ...
    S pozdravom Miso.

Predvolené modul

Ahojte,
    mne by sa velmi hodil modul na planovanie casu napr pri masazach alebo foteni. Teda nieco take, ze si klient na stranke zarezervuje svoj den pripadne aj hodinu (v pripade masaze) a dala by sa k tejto jeho rezervacii pridat aj nejaka poznamka. Rezervacia by bola potvrdena mailom. s tym, ze rezervovane dni/hodiny by boly zobrazene ako obsadene. Nieco taketo by sa mohlo hodit mnohym webom.
    ak nieco take existuje sem s tym, ak nie zvazte nakodovanie
    dakujem

Thumbs up Časový plánovač

Citácia Pôvodne odoslal m@ko Zobraziť príspevok
    Ahojte,
    mne by sa velmi hodil modul na planovanie casu napr pri masazach alebo foteni. Teda nieco take, ze si klient na stranke zarezervuje svoj den pripadne aj hodinu (v pripade masaze) a dala by sa k tejto jeho rezervacii pridat aj nejaka poznamka. Rezervacia by bola potvrdena mailom. s tym, ze rezervovane dni/hodiny by boly zobrazene ako obsadene. Nieco taketo by sa mohlo hodit mnohym webom.
    ak nieco take existuje sem s tym, ak nie zvazte nakodovanie
    dakujem
    Toto je skvelý nápad a hlasujem za. Hodilo by sa to aj napríklad na konzultácie pre právnikov, doktorov atď.

Majiteľ webu by si navolil, že chce napríklad utorky a štvrtky vždy od 9-11 a 1 klient sa môže objednať na 1 hodinu vždy od XX:00. A plugin by klientovi ukázal kalendár s tým, že by si vybral deň a následne čas.

Hľadám také niečo už dlhšie, ale nič nezodpovedá mojej predstave ...a potvrdzujem, že o ničom podobnom neviem.

9. Predvolené

Ja by som mal návrh. Konkrétne išlo by o e-mail newsletter plugin, kde by užívateľ si pri vyplňovaní mohol vybrať kategórie plus to, či mu má chodiť e-mail po každom článku, raz za týždeň, mesiac alebo podobne.

Potom by sa to buď odosielalo automaticky, alebo keď je to príliš náročne na naprogramovanie, tak by sa to dalo urobiť tak, že by administrátor niekde stlačil "Odoslať mail" raz za týždeň respektíve raz za mesiac, no a automaticky by chodilo len upozornenie pre ľudí, ktorí to chceli po každom novom článku.

10. Predvolené

Tak ktorý nápad vyhral ?

Arrow

Citácia Pôvodne odoslal Sportove Zobraziť príspevok
    Ja by som mal návrh. Konkrétne išlo by o e-mail newsletter plugin, kde by užívateľ si pri vyplňovaní mohol vybrať kategórie plus to, či mu má chodiť e-mail po každom článku, raz za týždeň, mesiac alebo podobne.

Potom by sa to buď odosielalo automaticky, alebo keď je to príliš náročne na naprogramovanie, tak by sa to dalo urobiť tak, že by administrátor niekde stlačil "Odoslať mail" raz za týždeň respektíve raz za mesiac, no a automaticky by chodilo len upozornenie pre ľudí, ktorí to chceli po každom novom článku.
    Toto by sa dalo naviazať na publikáciu článku, pretože sú pluginy, ktoré niečo urobia, keď vyjde článok...

Tiež ma zaujíma víťaz...

Pravidlá prispievania