Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Zablokovaná IP adresa

Predvolené Zablokovaná IP adresa

Som totálny laik čo sa týka PC a chcem sa spýtať, vysvetlite mi niekto, čo znamená, že vaša IP adresa bola zablokovaná.Dík
    Naposledy upravil JohnnyPea; 23.02.2011 o 23:48

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Znamená to, že prístup zo zariadenia, ktoré používa danú IP adresu (Čo je to?) na prístup k internetu bol zablokovaný. Väčšinou z dôvodu porušenia nejakých pravidiel, ako neslušné správanie, príliš časté obnovovanie stránky v prehliadači, prekročenie nejakého limitu a podobne.
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

Predvolené

ďakujem za odpoveď,A ako mám teraz postupovať a odblokovať tú IP adresu?Mám kontaktovať správcu internetového pripojenia?

Predvolené

Záleží od toho kto vám vašu IP blokuje či len nejaká konkrétna stránka/služba, vtedy je potrebné kontaktovať jej administrátora/správcu. Ak je IP blokovaná vo vašej lokálnej sieti, či zo strany poskytovateľa internetu je potrebné sa obrátiť priamo na neho, alebo na správcu vašej siete.
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

6. Predvolené

According to my opinion if you IP address is blocked then it happened due to some reason like

Not follow the rules and regulation of the website

making duplicate content with duplicate URL

Limit exceeds

Pravidlá prispievania