Zobrazenie výsledkov 1 až 4 z 4

Téma: Pozvánky na Google Wave (2)

Predvolené Pozvánky na Google Wave (2)

Takže www.techforum.sk vám ponúka 2 pozvánky na túto novú inovatívnu službu od Google

Pár článkov o Google Wave:

Ak máte záujem o pozvánku napíšte krátky príspevok o tom, čo vás na Google Wave najviac láka a aké v ňom vidíte využitie...
    Naposledy upravil JohnnyPea; 09.11.2009 o 10:31
    WordPress po slovensky! www.WP.sk | info@wp.sk | johnnypea@wp.sk | @JohnnyPea

Prosím dodržujte tieto pravidlá: najskôr hľadajte, potom sa pýtajte; v príspevkoch používajte diakritiku; vyplňte správne predmet príspevku; pre nový problém otvorte novú tému a nepokračujte v nesúvisiacej starej téme; pri popise problému uveďte aj adresu webu, na ktorom sa problém vyskytuje.
    Súkromné správy píšte naozaj len vo výnimočných situáciách! Dotazujte sa priamo na fóre, tam dostanete odpoveď skôr!(alebo požiadajte o platenú podporu TU!)

www.webikon.sk | WordPress hosting | WordCamp.sk | www.techforum.sk | johnnypea.wp.sk | WordPress.org profil

2. Websupport WordPress webhosting

Predvolené

Laka ma moznost otestovat tuto novu sluzbicku a laka moznost pomoct pri jej testovani. Neviem presne povedat, co by mohol by hlavny prinos, ale myslim, ze by to mohlo priniest novy sposob komunikacie medzi ludmi a ak to bude lepsie nakodene tak aj dobehnut facebook.

Predvolené

Cital som ze google pripravuje velku revoluciu v komunikacii, ktora ma nahradit email a ciastocne aj instant messengere a socialne siete a kedze sa zaujimam aj o tuto oblast a celkovo rad vyuzivam sluzby googlu, chcel by som byt pri tom. Pomoct doladit sluzbu wave a vidiet ako sa vyvija.
    dakujem za pozvanku

Predvolené Pozvánky na Google Wave 2

Ill trade a lockerz invite for a google wave invite

Actually just pm me your email if you want one

Pravidlá prispievania